O clicket

Clicket to pomysł, który powstał z potrzeby użytkowników, naszej potrzeby. Jeszcze na studiach zauważyliśmy, że brakuje miejsca, w którym my jako młodzi ludzie możemy wszystkie swoje sprawy finansowe załatwić w prosty i przejrzysty sposób. Zawsze wiązały się z tym długie i skomplikowane formalności, a efekty często pozostawiały sporo do życzenia. Mając doświadczenie i kontakty z różnych projektów realizowanych jeszcze podczas studiów stworzyliśmy mały zespół, który na początku 2019 roku zaczął prace koncepcyjne nad stworzeniem rozwiązania przyjaznego dla studentów. Sami wywodzimy się ze tego środowiska, dlatego ta grupa była nam najbliższa. Część zespołu miała już spore doświadczenie w ubezpieczeniach, dlatego nad tymi właśnie produktami skupiliśmy się w pierwszej kolejności. Analizując rynek dostrzegliśmy przykłady nieefektywności i potrzebę zmiany obecnego modelu sprzedaży. Podobnie jak za naszych czasów, tak i dzisiaj studenci, a także osoby przyjeżdżające do pracy w Polsce, są marginalizowani jako potencjalni klienci firm ubezpieczeniowych. Postanowiliśmy to zmienić, uznając, że wynika to ze złego modelu dystrybucji tych produktów, który na dodatek jest niedopasowany do młodego, aktywnego użytkownika. Dostrzegaliśmy ryzyka, na które młodzi ludzie są narażeni, dlatego chcieliśmy ich przed nimi zabezpieczyć. Tak wpadliśmy na pomysł Clicket. Można powiedzieć, że dzięki połączeniu młodości, energii i doświadczenia, zbudowaliśmy najlepsze rozwiązanie do sprzedaży ubezpieczeń dla młodych ludzi.

Aplikacja webowa Clicket, a także jej wersja na smartfony, to proste i przejrzyste warunki oraz szybkość zakupu (5 min) w zasadzie z każdego miejsca i o każdej porze. U nas nie musisz spotykać się z agentem, wszystko robisz przez aplikację. Nie mamy też dziesiątek stron dokumentów i warunków dodatkowych do przeglądania. Pracowaliśmy prawie dwa lata, aby przygotować taki zakres usług, który wpisuje się w pełni w Twoje potrzeby. Szybkie, dopasowane ubezpieczenie na prostych, przejrzystych warunkach. A to dopiero początek.

Cliket to obecnie ubezpieczenia NNW, turystyczne oraz ubezpieczenia kosztów leczenia. To jednak nie jest koniec naszych planów. W niedalekiej przyszłości zaproponujemy kolejne produkty ubezpieczeniowe, ale również finansowe i zakupowe. Clicket – wszystko masz w jednym palcu.