najczęstsze pytania

pytania ogólne

Po wypełnieniu formularza zakupowego online i opłaceniu składki polisa zostanie przekazana na wskazany przez Ciebie w formularzu zakupu adres e-mail.

Płatność to ostatni etap wypełniania formularza zakupu. Nie mam możliwości odroczenia terminu płatności.

Drukowanie polisy nie jest konieczne. Warto jednak zapisać, np. w telefonie, numer polisy oraz numer kontaktowy do Centrum Pomocy – dane te będą potrzebne w przypadku zaistnienia szkody. Jeżeli jest to możliwe, skontaktuj się z działem assistance przez podjęciem leczenia. Jeżeli to nie jest możliwe – zrób to spokojnie gdy już będzie to możliwe.

W pierwszej kolejności sprawdź folder SPAM. Jeżeli nie znajdziesz tam maila z polisą prosimy o kontakt na maila bok@clicket.pl.

ubezpieczenie NNW

Nasze ubezpieczenie jest skierowane  do osób młodych do 30 roku życia – głównie studentów, a także młodych dorosłych. Nasz ubezpieczenie działa w wielu sytuacjach, nie tylko na uczelni, lecz także:

  • – w czasie nauki i praktyk,
  • – w drodze z i na uczelnię,
  • – w czasie zajęć pozauczelnianych – na uczelni i poza nią,
  • – w domu, u znajomych, w bibliotece, na dyskotece,
  • – podczas uprawiania sportów (w tym wysokiego ryzyka) – wyczynowo lub rekreacyjnie.

Tak. Jeżeli w trakcie praktyk np. poparzysz się lub poślizgniesz na schodach i złamiesz rękę, ubezpieczenie NNW zagwarantuje Ci nie tylko odszkodowanie za uszczerbek na zdrowiu. To także zwrot kosztów ewentualnej rehabilitacji, a także zwrot kosztów zakupu temblaka czy ortezy.

ubezpieczenie turystyczne

Na naszej stronie dostępne trzy warianty ubezpieczeń- różnią się one wysokością składki, a także sumą ubezpieczenia. To Ty podejmujesz decyzję, która opcja będzie dla Ciebie najlepsza. Wystarczy, że określisz swój cel wyjazdu i wybierzesz odpowiednie dla Ciebie sumy ubezpieczenia. Jeżeli potrzebujesz pomocy w wyborze ubezpieczenia możesz śmiało do Nas zadzwonić a konsultant pomoże Ci dobrać odpowiedni wariant.

W przypadku, gdy rozpoczęcie Okresu ubezpieczenia przypada na ten sam dzień co zawarcie umowy ubezpieczenia, ochrona ubezpieczeniowa rozpoczyna się po upływie czterech godzin, licząc od chwili uregulowania składki ubezpieczeniowej. Jeżeli jednak rozpoczęcie okresu ubezpieczenia przypada na dzień kolejny, ochrona ubezpieczeniowa działa od godziny 00:00 tego dnia.  

W przypadku kiedy twoją destynacą jest kilka Państw powinieneś dobrać odpowiedni wariant destynacji spośród 3 dostępnych:

– Europa Plus – region geograficzny Europy, a ponadto kraje basenu Morza Śródziemnego tj. Cypr, Egipt, Gruzja. Izrael, Liban, libia. Malta, Maroko, Syria. Tunezja. Turcja oraz Wyspy Kanaryjskie i Rosja.

  • – Świat bez USA i Kanady

    – Świat – wszystkie kraje świata 

koszty leczenia dla cudzoziemców

Jeżeli starasz się o pobyt w Polsce to jest to warunek konieczny do uzyskania wizy. Ubezpieczenie takie musi obejmować cały pobyt.